!Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
!Hoşgeldiniz!

www.foruManiacs.editboard.com

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gerçek zihniyet gerçek tirajedi

YazarMesaj
Emerson123
Banlı
Banlı
Emerson123

gerçek zihniyet gerçek tirajedi Empty
MesajKonu: gerçek zihniyet gerçek tirajedi   gerçek zihniyet gerçek tirajedi Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 11:53 am

beyler ben bi olayı anlatcam gerçek bi olay (gözünüz yorulmasın die bi satır arayla

adamın biri emlakçıya gelmiş oralarda eski bi villa warmış adam emlakçıya bunun kaç

para olduğunu sormuş emlakçı oralya ben ilgilenmiyorum sahibindne saatılık sizi oraya

kadar götüreyim demiş adam onaylamış gitmişler kapıyı yaşlı bi kadın açmış emlakçı

uzaklaşmış adam içeri girmiş muhabbet ederken villanın fiyatını sormuş teyzeye kadın

10 milyon dolar demiş adam biraz fdazla değilmi demiş kadın istersen alırsın demiş ve

nie pahalı sattığını sormuş adam kadın bi ara gözden kaybolmuş ve elinde bi bardak

limonatayla gelmiş adam limonatayı içiyormuş kadın anlatmaya başlamış

eskiden oğlu bu evde yaşarmış ve birgün bi sebepten dolayı mesaj verip gitmiş

uzun süre gelmemiş geldiğinde elinde bir kutu varmış ve annesine anne kapıyı kapat

beni bulcaklar demiş annesi yapmış ssoraki günler teyze oğluna hep kutunun içinde ne

var diye sormuş çocuk cevap wermeyim hep susuyomuş uzun süren telefon

görüşmeleri yapıomuş bigun annesi gecenin vakti boğuşma sesi duymuş bi adam kapıyı

kırarak oğluyla kavga ediyormuş en sonunda yabancı adam silah cekmiş ve kutunun

yerini sormuş kadın polisi aramış oğlu cevcap wermeyince oğlunu wurmuş o anda

polisler gelip yabancıyı hapse atmış ve kadın hala kutunun evde olduğuna inanıyormuş

bu hikayeyi dinleyen adam :peki bunun benle ne alakası war demiş kadın demiş ki o

kutu hala bu evde o hapse giren adam çıkmış olabilir bende bunu anlamak için bi plan

yaptım.

adam sormuş nası bi plan

kadın demiş o hapisten çıkan adam o kutu için bu evi 10 katı parayla satın alır deimiş,

hikayei dinleyen adam kadının aklına şaşırmış ben o diğilim demk istemiş ama dili

tutulmuş yaşlı kaadınların yaptığı kızılderilii zehiri warmış ve adam 5 dakkaya kadar

ölmeye başlamış yaşlı kadında oğlunun katilinin ölümünü zevkle izlemiş

(bu hikaye filme aktralma düşüncesi içersinde)
Emerson123
Banlı
Banlı
Emerson123

MesajKonu: Geri: gerçek zihniyet gerçek tirajedi   gerçek zihniyet gerçek tirajedi Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 11:53 am

size bırakıyorum sizce katil evi almak isteyen adam mı?
gencFB
Misafir

MesajKonu: Geri: gerçek zihniyet gerçek tirajedi   gerçek zihniyet gerçek tirajedi Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 10:25 am

ee bi yorum yapmayı cok mu görüonuz?

gerçek zihniyet gerçek tirajedi
1 sayfadaki 1 sayfası