!Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
!Hoşgeldiniz!

www.foruManiacs.editboard.com

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

meraba sewgili salak günlük

+2
JaNsU=)
eragon964
6 posters
YazarMesaj
eragon964
Asteğmen
Asteğmen

meraba sewgili salak günlük Empty
MesajKonu: meraba sewgili salak günlük   meraba sewgili salak günlük Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 7:43 am

ben bir ''çiili kız''adlı kişiyim.ben futbolu sewrim.danstanhoşlanmam.en sewdiğim renk
turuncudur. galatasaraylıyım.akrepburcuyum.galatasay lisesine girmek ve boğaziçi üniveresitesine girmek istiyorum. Very Happy düğn denemwesınavı yaptılar okulda.ben 373 puan tuutturdum liyorum galatasaylisesine girmek için daha fazla puan gerekir ama sonuçta bu benim ilk denememdi.bir<azada bu gün den bahsediyi.okuldan yeni döndüm.aaa ben size en önemli şeyi söylemeyi unuttum.ben macerayı çok sewerrim çok cesurumdur.macera benimgöbek adım.neyse bugün okulda farklı bir şey olmadı.sadece dans elemewleri yapılıcaktı. ben girmedim. tabi. jocolor çok hookkabaz ve çalışkanımdır.arkadaşlarım:sewal,
merwe,sinem,deniz,egos,doğukan,ataberk,türker,okan,emre,cengizhan,mehmet...çok mutluyum.bir dahaki mesajımı bekleğin çiili kızdan hoşçakalın!!! Smile geek
JaNsU=)
Teğmen
Teğmen
JaNsU=)

MesajKonu: Geri: meraba sewgili salak günlük   meraba sewgili salak günlük Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 10:16 am

demişiin ya ben bir ''çiili kız''adlı kişiyim.ben futbolu sewrim. biras tansuyu andırıo Laughing
ataberk
Admin Yardımcısı
Admin Yardımcısı
ataberk

Erkek Mesaj Sayısı : 318
Tuttuğu Takım : ƒєηєявαнçє

MesajKonu: Geri: meraba sewgili salak günlük   meraba sewgili salak günlük Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 12:35 pm

ßen zaten ilk okuduumda tansu zannettim Very Happy
Pc_KO_pat
Süper Moderarör
Süper Moderarör
Pc_KO_pat

Erkek Mesaj Sayısı : 554
Tuttuğu Takım : Galatasaray

MesajKonu: Geri: meraba sewgili salak günlük   meraba sewgili salak günlük Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 10:22 am

1.,2.,3. sınıflarda günlüğüm şöyleydi:
Merhaba günlük.Sabah kaltım, elimi ve yüzümü yıkadım.Kahvaltı yaptım.Dişlerimi fırçaladım...Yattım.
4.-5. sınıflarda:
Aynısının sonunda iyi geceler günlük war.

Artık güzlük münlük tutmuyorum zaten gerek yok hoca ödev veriyodu onun için tutuyodum.iğrenç bişi
mahir
Banlı
Banlı
mahir

MesajKonu: Geri: meraba sewgili salak günlük   meraba sewgili salak günlük Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 2:17 am

Arkadaşlar isim: mahir, şifre: 000000000
isterseniz alın ne yazarsanız yazın
Emerson123
Banlı
Banlı
Emerson123

MesajKonu: Geri: meraba sewgili salak günlük   meraba sewgili salak günlük Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 8:08 am

mahir demiş ki:
Arkadaşlar isim: mahir, şifre: 000000000
isterseniz alın ne yazarsanız yazın
si......... yeter aku:P

meraba sewgili salak günlük
1 sayfadaki 1 sayfası